Меню

Всі принти які є на сайті,  можуть бути виконані на сумках.

Футболки з прикольними написами та супутні товари: чашки, сумки, світшоти.

Be ECO (OPEN) MINDED – ось наш лозунг, тому ми в GOGO Print придумали такі зручні шопери. Для походів в супермаркет чи на базар за продуктами – підходять ідеально, адже вони надміцні. Тож вони попіклуються  про твої покупки і про навколишнє середовище.

Рекомендуємо купувати в парі: для себе та для подруги).

Прекрасним доповненням до будь якого луку буде еко-сумка з оригінальним принтом, ви можете підібрати сумку з веселим, цікавим, чи більш милим і жіночним принтом. Така сумка підійде як взимку так і влітку, завдяки довгим ручкам її зручно одягати навіть на зимовий одяг.

Яскраві квіткові принти без сумнів доповнять ваш образ, адже така еко-сумка підходить і до кросівок і до шпильок. Сумку можна дуже компактно скласти в свою жіночу сумку і мати завжди під рукою. Адже ніколи не можна передбачити всі спонтанні покупки. Але можна купити еко-сумку і мати її під рукою саме   в таких випадках. 

Для корпоративних клієнтів ми можемо нанести логотип вашої компанії на сумку. Крім цього особливою популярністю серед корпоративних клієнтів користуються чашки з лого компанії. До лого можна додати цікаву чи веселу тематичну картинку

А ось ряд переваг чому вам буде цікаво співпрацювати саме з нашим магазином:

  1. Ми використовуємо тільки якісний текстиль іспанського і американського виробників.
  2. Використовуємо професійне обладнання для прямого друку на текстилі, завдяки чому принт стійкий і витримує не один десяток праннів.
  3. В нас дешевше ніж в звичайному магазині, адже в нас немає витрат на оренди дороги торговельних площ в центрі міста.
  4. Ви можете замовити ваше індивідуальне зображення: фото, текст, чи просто картинка, яка вам сподобалася.
  5. Ми на зв’язку практично 24/7 тому ви завжди можете задати додаткові питання, внести корективи в замовлення, чи просто проконсультуватись.
  6. Співпрацюємо з різними транспортними компаніями в Україні: «Нова пошта», «Укрпошта», «Justin», а також в нас є самовивіз у м. Львів – це мегазручно, адже отримати замовлення ви можете швидше і це цілком безкоштовно.

Протягом 2 років наша молода команда зробила величезний прорив і ми будемо продовжувати удосконалюватись, щоб догодити вам!

Відмінна якість і оптимальна ціна.

Наш інтернет-магазин футболок, чашок, світшотів  пропонує тільки високо якісну продукцію іспанської фірми "JHK". Багаторазове ручне прання, чи в пральній машині  зовсім не вплине на яскравість зображення. При цьому, ціна на виріб в рази нижча, ніж в звичайних магазинах.
Як і чому таке  можливо? Це можливо тому, що ми не маємо торгових приміщень в центрі міста, чи в торгівельних центрах а отже не потрібно мати великого штату продавців. Саме тому ми можемо продавати нашу продукцію за нижчою ціною.
Ви бажаєте зобразити на футболці (світшоті, еко-сумці) логотип вашої фірми або ваше унікальне зображення? Для цього ми маємо в своєму розпорядженні найсучасніше обладнання для прямого друку на текстилі.

Зачекайте...