Меню

Всі принти які є на сайті,  можуть бути надруковані на чашках.

Важко знайти людину, у якої день починається не з чашки ароматного чаю або кави. Так приємно перед початком робочого дня або у вихідний заварити свій улюблений напій і насолоджуватися його смаком і ароматом, нікуди не поспішаючи. Але набагато приємніше, пити його не просто з чашки одного відтінку, а з кружки з написом, створеної спеціально для вас.

В даний час такий посуд має великий попит. І що найприємніше, він в будь-який час буде затребувани1. Не дивно, що багато сучасних людей, бажаючи зробити корисний подарунок своїм рідним або близьким, зупиняють свій вибір на чашці з написом. Не варто ганятися по магазинах в пошуках підходящого принта. Ви можете замовити чашку саме з тієї написом, яка підходить вам більше всього і ми виготовимо її в самий найближчий час.

Чому варто звернутися до нас?

1. Всі написи ми робимо на керамічних кружках білого кольору з глянцевим покриттям. Її обсяг - стандартний, 330 мл.

2. Наносимо напис за допомогою сучасного обладнання. Наш принт тримається дуже довго, має яскравий колір, який тривалий час не стирається і не вигоряє.

3. Великий вибір принтів. Це може бути чашка з написом: для кави для коханої мами, дорогому другу, чудовому начальнику, кращій подрузі або інші.

4. Виконуємо замовлення будь-яких обсягів. У нас Ви можете замовити як одну кружку, так і у великих кількостях. Незалежно від обсягу роботи, замовлення буде виконано протягом 1-3-х днів.

5. Пропонуємо вигідні умови співпраці великим і невеликим фірмам.

Кружки з написами, виготовлені у нас, стануть відмінним подарунком для ваших близьких.

Зачекайте...